2012. aastal alustas Starburst oma tähelendu mänguautomaatide maailmas suure pauguga. Kuue aastaga on see saanud üheks populaarseimaks mänguks ning populaarsus pole langemas. Mängu lõi üks suurimatest mängugigantidest NetEnt.

Kuigi Starburst teistest liialt ei erine, on see küllaltki lihtne ning ilma boonusmängude ja tasuta spinnideta. Oma lihtsuses ta võluv ongi. Harilikud viis rulli ja kümme panuseliini. Vahest just hoopis oma detailide tõttu tõuseb mängijate arv iga aastaga. Nende detailide teadasaamiseks loe mängu eripärade kohta allolevas artiklis.

Miks Starburst nii köitev on?

Oma mängijaid meelitab Starburst erksate animatsioonide ja arusaadava mängutaktikaga. Mängu värvikirkus on pisut uimastav ja hüpnootilinegi – kalliskivid, sametine taust, lihtne interface ja kõigile arusaadavad reeglid. Kõike eelnevat võibki vast mängu edu võtmeks nimetada.

Starbursti reeglid

Kuigi mängureeglid on lihtsad, pole mäng igav ega üheülbaline. Võimalik on valida ka Autoplay ja Max Bet ehk kõrgeima panuse voor. Mängu võluvuses on oluline roll ka sellel, et mängimiseks ei pea majast väljuma – võta ligi arvuti või kätte telefon. Küllap on nutiajastul mängu populaarsusel ja arengul tähtis roll olnud.

Mängimine arvutis

Mängu arvutiversioonil on kasutatud mänguautomaatide standardlahendust – viis rullikut ja kümme panuseliini. Erinevalt teistest mängudest, pakub Starburst wild-sümboleid, mida kutsutakse Starburst Wildiks. Need tekivad enamasti kolmanda, neljanda või viienda rulliku peale ning ei vaheta oma asukohta kolme spinni vältel, luues ootamatuid olukordi ning võimalusi võita algsest panusetasemest mitu korda suuremaid summasid. Kordusspinnide arv suureneb, kui olemasoleva spinni ajal ilmuvad uued wild-sümbolid, mis lisatakse olemasolevate Starburst Wildide hulka.

Mängu puhul on võimalik võita mõlemasuunaliste tulemuste korral – nii vasakult paremale, kui ka paremalt vasakule. See eristab Starbursti ülejäänud kümne panuseliiniga mängudest.

Mängimine nutiseadmes

Üldiselt ei peagi enam muretsema selle üle, kuidas mänge telefoni saada. Pea kõigil popimatel mängudel on oma versioon Androidi ja iOS’i jaoks, nõnda ka Starburstil. Pilt ja heli on täpselt samad, ent puutetundlikul ekraanil on isegi mugavam ja lihtsam mängida.

 

Kui olete harjunud kasutama mobiilikasiino eeliseid, siis Starbursti nutiversioon läheb teile ilmselt hästi peale. Peamine ongi see, et kõik reeglid ning funktsioonid on täpselt samasugused nagu arvutis.

Kas mängul on erilisi funktsioone?

Suur mängude pakkumus on mängijad ära hellitanud, sest väga lihtne on üles leida mängud, mis meeldiksid kõigile mängijatüüpidele, isegi kui erinevused on vaid nüanssides. Starburst võiks meeldida neile, kes ootavad mängudest kõiki standardfunktsioone – scatter-sümbolit või panuste läbikorrutajat mängus pole, ent ekstraid on küll. Juba mainitud Starburst Wild annab lisaspinne ja võib parajaid ootamatusi tekitada. Mõlemas suunas võitmine kõnetab samuti paljusid mängijaid.

Kui palju võib võita?

Erinevate hasartmängude ja loteriide puhul võib kasutada kas muutuvat või muutumatut jackpoti suurust. Muutuva jackpoti suurus sõltub aja jooksul mängu pandud summast, aga muutumatul on peavõit alati kindla suurusega. Starbursti jackpot on muutumatu, ent see on ikkagi suur – 50 000 eurot. Panused olgu kas 1, 2 või 10 euro suurused, jackpot jääb ikka samaks.

Kui suured on väljamaksed ja kas panustel on limiit?

Oranžid, violetsed ja sinised kalliskivid on küll kaunid, aga mängus on kõige suurem väärtus rohelistel ja kollastel kalliskivimärkidel. Kui õnnestub saada üks neist sümbolitest, muutuvad väljamaksed automaatselt suuremaks. Üks väärtuslikemast sümbolitest mängus on „7“. Kui neid viis tükki tõmmata, võidab 120 eurot. Kollane „bar“ sümbol on ahvatlevam, kuna sellega võidab liini alla jääva viie märgi puhul kohe 250 eurot.

Panustelimiidid on laiad. Võite mängida nii kõrgete kui madalate panustega. Ühesõnaga, Starburst ootab teid nii 10-sendise või 100-eurose panuse puhul.

Starburst on hea näide sellest, et kõik geniaalne on lihtne. Seda mängu austavad ka need, kes muidu eelistavad keerukamate reeglitega mänge. Üsna selge on see, et Starburst veel niipea areenilt ei lahku, seega kutsume teidki Starbursti mängijate sekka!