Üks popimatest mänguautomaatidest igas kasiinos on see, milles leidub köitev ja värvikas mäng Book of Ra Deluxe. Seda mängu, nagu enamikke, saab mängida ka internetis. Book of Ra lõi meeskond Novomatic, kes on tehnoloogiamaailmas tuntud juba kaheksakümnendatest. Ettevõte on üks turuliidritest ja trendiloojatest, kes on mänguautomaatide maailma oluliselt innovaatilisemaks muutnud. Siiani võib öelda, et Novomatic treib oma hoole all valmis vaid kena graafika ja kvaliteetse sisuga mänge.

Logo ja sümbolid

Book of Ra Deluxe™ jätab juba esimesel silmapilgul sümpaatse mulje oma kutsuva välimuse ning lõpuni välja arendatud detailidega, mis tõesti võivad jätta mulje nagu oleksime ajalooraamatute lehekülgede vahelt sisse pugenud ning vanasse Egiptusesse kalliskive jahtima sattunud. Mängu peamised sümbolid on skarabeus, erinevad hieroglüüfid, vaarao Ramsese nägu, sarkofaag, arheoloog ning Ra silm.

Mängimine

Nagu ka teised Novomaticu mängud, on Book of Ra Deluxe väljamaksed suhteliselt tihedad. Selgitame – väike tihedus tähendab seda, et võita võib suuri summasid, kuid harvemini. Suur tihedus tähendab seda, et võita võib rohkem, kuid summad on mõnevõrra väiksemad. Väiksema tihedusega mängud on enamasti mõeldud kogenud mängijatele, kes mängivad tihti, ent madalamate summade peale. Küllap nõustute, et algajad panevad enamasti lühikese aja jooksul mängu rohkem raha. Book of Ra’s võib näiteks arheoloogi märgid saades võita kuni 500 000 münti. Ahvatlev, kas pole?

Book of Ra Deluxe on mängu teine versioon, mille eelkäija nimi on Book of Ra Classic. Mõlemal mängul on viis rullikut, aga erinev panuseliinide arv. Deluxe-versioonil on 10 liini, aga klassikalisel 9. Mängu eesmärk on sarnane, nagu kõigil teiste slotimängudel – aktiivsele liinile peab jääma viis samasugust sümbolit. Mängimiseks võib valida ka automaatse rattatõmbamise, mis tähendab, et liinid pöörlevad ilma mängija osavõtuta. Statistika räägib enda eest – kui mängida 10 liiniga, siis on võiduvõimalus 30 protsenti.

Mis on Book of Ra?

Selles mängus on oluline roll Book of Ra raamatul, sest see märgib wild- ja scatter-sümboleid. Raamatu sümbol võib reas asendada teist puuduolevat sümbolit, et moodustada võidukombinatsiooni. Samuti võib raamat käivitada tasuta boonusrežiimi, mis võib mängu edasist käiku oluliselt mõjutada.

See on tõeline õnnemäng, sest saades kolm, neli või viis raamatut, aktiveeritakse 10 tasuta lisamängu erisümboliga, mis katab kolm ratast ja tagab väljamakse sõltumata sellest, kus need mänguväljakul asuvad. Seda boonust võib saada ühe mängu ajal mitmel korral. Paljudel on Book of Ra mänguautomaadi valimiseks põhjus see, et mänguga võib võita suuri summasid. Saades Book of Ra sümbolid, võib tasuta lisamängudega saada peavõidu – 5000kordne panus ühel panuseliinil ühe tasuta mängu jooksul.

Book of Ra Deluxe on üks populaarsemaid mänguautomaatide mänge nii internetis, kui ka harilikes mängusaalides. Mängust on kuulnud needki, kes igapäevaselt kasiinos ei käi või hasartmängudega ei tegele. Mängu populaarsus võib tulla sellest, kui helde see mängijate suhtes on, kuna tänu lisavõimalustele ning scatter-sümbolitele, on võiduvõimalus tavalisest suurem.